OEM smart watch Process and Service

OEM Süreç ve Servis

OEM İş Akış Şeması

OEM Business Flow Chart

Ücretsiz & Özel Danışmanlık

DT NO.1'deki herkes akrilik tasarım ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir bilgiye sahiptir.

Bu nedenle müşterilerimize özel danışmanlık hizmeti sunabiliriz.

İletişimimizin ilk aşamasında, özel ve miktar ihtiyaçlarınız, ürün uygulamanız, bütçeniz ve zaman çizelgeniz hakkında bilgi edineceğiz. İhtiyaçlarınızı anladıktan sonra, ekibimiz tüm gereksinimlerinize uyacak en iyi üretim çözümünü önerecektir.

Birebir Proje Yönetimi

DT NO.1 ile işbirliğinizi daha verimli hale getirmek için, siparişinizin sorumluluğunu üstlenecek ve tüm süreç boyunca size rehberlik edecek bir proje yöneticisi atayacağız.

Proje yöneticisi, siparişinizin ilerlemesini, kalitesini ve her detayını denetleyecek, ürünlerinizi bütçeye, zamanında ve özel şartnamelerinize göre aldığınızdan emin olacaktır.

Profesyonel Tasarım Rehberliği

Bizimle bir konsept veya fikirle geldiğinizde, işe yarayan bir ürün yaratırız.

DT NO.1'de kendi tasarımlarınızı memnuniyetle karşılıyoruz. Yıllarca süren tasarım ve üretim uygulamalarıyla neyin işe yarayıp neyin yaramadığını biliyoruz. Bu nedenle, tasarımınızın en iyisini ortaya çıkarmak için gerekirse size değişiklik tavsiyesi verebiliriz.

Sadece bir taslağınız veya kaba bir fikriniz varsa, bize gelmekten korkmayın. Özel tasarımı bulmak için birlikte çalışabiliriz.

Hızlı Örnekleme

Özel ürünlerinizi üretime veya pazara daha hızlı sunma ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Bu nedenle DT NO.1'de hızlı örnekleme kabiliyetimize büyük önem veriyoruz.

Özel akıllı saat ürünleri üretmede bir dizi üretim ekipmanı ve uzmanlığı ile, size 3 ila 5 gün gibi kısa bir sürede stok stilinin bir örneğini sunabiliriz.

Tamamen özelleştirilmiş ürünler için, aceleniz varsa zaman tünelinizi bize bildirmeniz yeterlidir.

Duyarlı Satış Sonrası Servis

Müşterilerimizin zamanına çok değer veriyoruz.

Bu nedenle DT NO.1'de servis ekibimiz, her müşterinin benzersiz gereksinimlerini karşılayan hızlı satış sonrası destek hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır.

Üretici tarafının neden olduğu herhangi bir kalite sorunu için (ki bu nadirdir), geri ödeme veya değişim için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*Please make sure your email address is correct, otherwise we will not be able to contact you!

E-posta listemize katılın!

DTNO.1 ile ilgili en son haberleri ve yeni çıkan DTNO.1 ürünleri hakkında bilgi almak için abone olun!

Copyright © 2022 Xinkeying Digital rights reserved.