DTNO.1, birçok nedenden dolayı uygun fiyatlı akıllı saatler sınıfında güvenilir bir akıllı saat üreticisi olarak iyi bir ün kazanmıştır, bunlardan biri DTNO.1 akıllı saatlerin diğerlerine kıyasla çok daha iyi kaliteye sahip olmasıdır. Bugün, DTNO.1 ürünlerinin onları diğerlerinden ayıran ne tür avantajlara sahip olduğunu size açıklayacağız.

01

SEIKO AKÜ
KORUMA IC'SI

Güvenlik, ürün kalitesi için esastır. Elektronik cihazlar söz konusu olduğunda, elektronik cihazlarını şarj ederken insanların incindiği çok fazla olay gördüğümüz için şarj konusunda bazı güvenlik endişelerine neden olur. Kullanıcılarımızın güvenliğinden emin olmak için her DTNO.1 akıllı saat, pilin aşırı şarj olmasını, aşırı deşarjını, aşırı akımını ve kısa devre durumunu önleyen bir Seiko pil koruma IC'si ile korunur, bu da yalnızca kullanıcıların güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aküye daha uzun bir servis ömrü sağlar.

02

VOLTAJ VE SICAKLIK KORUMALIKABLOSUZ ŞARJ KABLOSU

Son iki yılda, DTNO.1 ürünlerinde kablosuz şarj yöntemini benimsemeye başladı. DTNO.1'in kullanıcıların güvenliğine yönelik tutumunun iyi bir yorumu olarak, yükseltilmiş kablosuz şarj kabloları çıkış kısa devre korumasına ve aşırı sıcaklık korumasına sahiptir ve aşırı gerilim, aşırı akım, aşırı şarj ve aşırı sıcaklığı otomatik olarak algılayabilir ve önleyebilir.

03

ELEKTROSTATIK BOŞALMA
HASARININ ÖNLENMESI (ESD)

Elektronik cihazlar genellikle elektrostatik deşarj hasarı (ESD) sorunuyla karşı karşıyadır. Böyle bir baş ağrısıyla başa çıkmanın başarısızlığı, elektronik cihazların bulanık ekranlar, otomatik yeniden başlatma ve ani kapanma gibi bazı senaryolardan geçmesine neden olacaktır. Bu senaryoların kötü bir kullanıcı deneyimi ve berbat bir dijital ürün oluşturduğundan eminiz. Neyse ki, DTNO.1 akıllı saatler, anakartlarında bir ESD koruma IC'si taşıyarak ESD'den korunur, böylece tehdidi zamanında ortadan kaldırabilir, istikrarlı bir şekilde mükemmel kaliteyi koruyabilir ve kullanıcılara tatmin edici bir kullanıcı deneyimi sunabilir.

04

YÜKSEK RENK GAMI IŞIĞIYLA
DESTEKLENEN EKRANLAR

DTNO.1 akıllı saatlerdeki ekranlar, arkadaki yüksek renk gamı ışığıyla desteklenir, bu da ekranları daha parlak ve renk doygunluğunu artırır. Dahası, ekranlara bir parlaklık geliştirme filmi yerleştirerek, ekranlar daha da parlak olabilir, ancak pil ömrü pahasına değil, kullanıcıların daha parlak ve daha net bir ekrana sahip olmalarını sağlar, ancak yine de aynı pil ömrünün tadını çıkarırlar.

05

KALP ATIŞ HIZI IZLEME, BIR DEVRETME
ALGILAMA SENSÖRÜNE SAHIPTIR

05

DTNO.1, akıllı saatlerine bir el algılama sensörü ekler, böylece akıllı saatler, onları çıkardığınız sürece kalp atış hızınızı algılamayı bırakır ve akıllı saatleri insanların gözünde daha mantıklı hale getirir.

*Please make sure your email address is correct, otherwise we will not be able to contact you!

E-posta listemize katılın!

DTNO.1 ile ilgili en son haberleri ve yeni çıkan DTNO.1 ürünleri hakkında bilgi almak için abone olun!

Copyright © 2022 Xinkeying Digital rights reserved.