APP Özelleştirme

DTNO.1, müşterilerin ihtiyaçlarını öncelik olarak alır ve onlara APP geliştirme çözümleri sunar. APP özelleştirme hizmeti, UI tasarımı, simge tasarımı, işlev özelleştirme, düşünceli satış sonrası destek ve pazarlama promosyonu desteği ile müşterilere yardımcı olur. Ayrıca, müşteriler APP'nin koduna ve operasyonel verilerine tamamen sahip olabilirler.

  • UI Tasarımı

  • İşlev Özelleştirme

  • Simge Tasarımı

  • Satış Sonrası Destek

  • Promosyon Hizmetleri

Hemen İletişime Geçin

Giyilebilir cihaz ticari yönetim platformu

Wearpro uygulaması, çevrimiçi platformları yönetme yeteneğine sahip DTNO.1 tarafından geliştirilmiştir. Akıllı saat kullanıcılarına cihazlarını kullanma kolaylığı sağlamanın yanı sıra, uygulama daha fazla müşterinin giyilebilir cihazlara olan ihtiyaçlarını keşfetmelerine yardımcı olabilir ve indirim bilgileri sağlayarak kullanıcıları çevrimiçi alışveriş yapmaya ikna edebilir.

Sistem Durumunu İzleme

Profesyonel çalışma profesyonel bir ekibe emanet edilmelidir. DTNO.1 ekibi uzun yıllardır sağlık büyük verileri geliştirmektedir ve olgun sağlık verileri izleme ve geliştirme teknolojisine sahiptir. Ekip tarafından geliştirilen giyilebilir cihazlar, kullanıcılara kalp atış hızı, uyku, kan oksijen doygunluğu ve kan basıncı gibi çeşitli sağlık yönlerinin 24/7 izlenmesini sağlıyor. DTNO.1 tarafından oluşturulan özel uygulamalar, kullanıcılara sağlıkları hakkında kapsamlı bilgiler sunar.

Kullanıcı Portresi

DTNO.1 tarafından özelleştirilen uygulamalar, büyük verileri analiz ederek kullanıcıları net ve ayrıntılı bir şekilde anlamamızı sağlayan güçlü araçlardır. Bu da, ticari müşterilerimizin stratejilerini ayarlamalarına ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmalarına olanak tanır.

* Bu verilerle, APP operatörleri farklı ihtiyaçlara göre farklı ürün stratejileri formüle edebilir ve daha etkili ürün satışları ve kapsamı elde etmek için doğru bir şekilde kesebilir

Sosyal etkileşimi geliştirmek için tek tıklamayla paylaşım

Kullanıcılar antrenman kayıtlarını ve sağlık verilerini Sina Weibo ve WeChat gibi sosyal medya platformlarında tek bir tıklama ile paylaşabiliyor. Ek olarak, özelleştirilmiş uygulamalar kullanıcıların verilerini video, resim ve ses biçiminde paylaşmalarına olanak tanır, bu da kullanıcılar arasındaki etkileşim düzeyini artırır ve uygulamaya yeni kullanıcılar çekebilir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

DTNO.1 Ar-Ge ekibi tarafından iyi tasarlanmış operasyonel mantık sayesinde, özel uygulamalar uygulama sahipleri ve kullanıcıları arasında etkili bir iletişim köprüsü oluşturabilir. Şirketler kullanıcı geri bildirimi alabilir ve uygulamalarda en yeni güncellemeleri, hizmetleri ve ürün bilgilerini görüntüleyebilir.

  • Wear Pro
  • Wear Pro
  • Wear Pro
  • Wear Pro
  • Wear Pro

*Please make sure your email address is correct, otherwise we will not be able to contact you!

E-posta listemize katılın!

DTNO.1 ile ilgili en son haberleri ve yeni çıkan DTNO.1 ürünleri hakkında bilgi almak için abone olun!

Copyright © 2022 Xinkeying Digital rights reserved.