Satış Sonrası Servis

Satış Sonrası Servis

Endişeleriniz bizim önceliğimizdir

DTNO.1 satış sonrası servis garanti açıklaması

Lütfen kullanmadan önce ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun.

1. Hatalı üretim, malzeme, tasarım veya diğer nedenlerden dolayı herhangi bir ürün kalitesi sorunu meydana gelirse, anakart bir yıl ücretsiz olarak garanti edilirken, pil ve şarj cihazı satın alma tarihinden itibaren altı ay boyunca garanti edilecektir.

2. Aşağıdakileri içeren kullanıcının kişisel nedenlerinden kaynaklanan arızalar için ücretsiz satış sonrası hizmet sunmuyoruz:
1). Saatin yetkisiz olarak sökülmesinden veya değiştirilmesinden kaynaklanan arızalar.
2). Kazara düşmelerden kaynaklanan arızalar.
3). Su hasarı, dış kuvvetten kaynaklanan çatlaklar veya çevresel kısımlardaki çizikler gibi insanların veya hata veya yanlış kullanımın neden olduğu herhangi bir hasar.

3. Ücretsiz satış sonrası servis talep etmeniz gerekiyorsa, lütfen satın alma tarihini ve satın alma yerinin damgasını içeren bir garanti kartı sağladığınızdan emin olun.

4. Ürününüzün onarılması gerekiyorsa, lütfen şirkete veya yetkili dağıtım noktalarından birine getirin.

5. Gerçek ürünler her durumda geçerli olacaktır.

DTNO.1 akıllı saat ekibi, kullanıcıların ürünlerimizi kullanırken kendilerini daha rahat hissetmelerini ve ortak sorunlarla karşılaştıklarında zamanında yanıt almalarını sağlamak için, bazı müşterilerin resmi web sitesinin SSS bölümünde sıklıkla karşılaştıkları sorunları kasıtlı olarak taramıştır. Başka sorularınız varsa veya ürünle ilgili sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen support@dtone.cc adresinden e-posta yoluyla DTNO.1 satış sonrası ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lütfen akıllı saatlerle ilgili her şeyi tartışabileceğiniz DTNO.1 Fans Group'a katılın: https://www.facebook.com/groups/1712073369161565

*Please make sure your email address is correct, otherwise we will not be able to contact you!

E-posta listemize katılın!

DTNO.1 ile ilgili en son haberleri ve yeni çıkan DTNO.1 ürünleri hakkında bilgi almak için abone olun!

Copyright © 2022 Xinkeying Digital rights reserved.