Aşınma Pro

WearPro, yalnızca bir saat ayarlamanıza yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda sağlığınızı tespit ederek veya egzersizler sırasında durumunuzu izleyerek çeşitli verilerinizi kaydedebilen tüm gün süren bir sağlık izleme platformudur. Tüm veri kaynaklarını analiz ettikten sonra, WearPro uygulaması vücudunuzun durumunun kapsamlı bir analizini yapacak ve sağlık durumunuzu istediğiniz zaman tanımanıza olanak tanır.

Elinizdeki sağlık ve egzersizlerle ilgili verilerle, muhtemelen spora aşık olmak ve aktif bir yaşam tarzına başlamak için ilham alırsınız.

 • Birden fazla akıllı cihazla uyumludur

  WearPro uygulaması, akıllı saatler, akıllı bilezikler, spor saatleri ve benzeri gibi çok sayıda cihazla uyumludur ve hem Android hem de iOS sistemlerinde kullanılabilir.

 • Tüm gün fitness izleme her egzersizi kaydeder

  WearPro, koşma, bisiklete binme, yürüme ve benzeri her türlü spor için veri kaydını destekler. Uygulama, spor ve fitness eğitiminin analizi için rehberlik sağlayarak egzersizlerinizi daha bilimsel ve etkili hale getirebilir.

 • Samimi uyku uşağı

  WearPro, kullanıcılara uyku kalitesini etkileyen çeşitli faktörlerin derinlemesine bir analizini sunar ve iyileştirme önerileri sunar.

 • Fiziksel durumun kapsamlı değerlendirmesi

  WearPro uygulamasındaki bazı etkili ayarlardan sonra, DTNO.1 akıllı cihazlar kullanıcıların sağlığını izleyebilir, kullanıcılara sağlıklarını iyi durumda tutmalarını hatırlatır, bu arada fiziksel sağlığı etkileyen riskleri önceden belirleyebilirler.

 • Zengin kişisel hatırlatıcılar

  WearPro ve DTNO.1 akıllı cihazların kombinasyonu, kullanıcılara titreşimli çalar saatler, gelen arama, metin mesajları, uygulama bildirimi, yerleşik hatırlatıcılar vb. gibi zengin kişisel hatırlatıcılar sağlayabilir.

 • Daha fazla eğlence sizi bekliyor

  WearPro uygulamasında keşfinizi bekleyen daha fazla sürpriz var.

*Please make sure your email address is correct, otherwise we will not be able to contact you!

E-posta listemize katılın!

DTNO.1 ile ilgili en son haberleri ve yeni çıkan DTNO.1 ürünleri hakkında bilgi almak için abone olun!

Copyright © 2022 Xinkeying Digital rights reserved.